63 Comments

 1. Letos jsme opět využili služeb Poslušný pes. Vždy se Benovi líbí, vrátí se jako vyměněný. Je vidět, že se pejskům paní Růžičková věnuje na 100,%. My můžeme být v klidu na dovolené a víme, že je o Bena postaráno. Určitě opět služeb využijeme. Děkujeme za péči o Bena.

 2. Dobrý den, moc Vám děkuji za hlídání Lussy. Využíváme Vaše služby v psí školce i v psím hotelu a můžu všem určitě doporučit. Lussy Vám vždy předávám bez obav a s vědomím, že o ni bude perfektně postaráno. Toto Lussy dává najevo při každém setkání s Vámi, kdy Vás nadšeně vítá a má velkou radost, že Vás vidí.

 3. Tímto děkujeme za pravidelné hlídání naši Shaggy, kterou k vám dáváme pravidelně několikrát do roka už třetím rokem. Shaggy se k vám vždy těší! Zároveň si moc ceníme vaši ochoty a vstřícnosti, kdy nikdy není problém i s hlídáním na poslední chvíli. Jsme moc rádi, že jsem vás našli.😉

 4. S prístupom k našemu psíkovi počas pobytu sme boli veľmi spokojní. Takisto komunikácia bola na super úrovni.
  Každý deň sme dostávali fotky a videá z venčenia.
  Ďakujeme ešte raz.

 5. Dobrý den, váš psí hotel doporučuji všem, kdyz si vyzvedavame psa je vidět že jsme mu vůbec nechyběli je spokojený i čistý . Bohužel jednou pro obsazenost jsme byli nuceni dát psa do hotelu Happy dog, ale co nám předali zpět to jsme nechápali pes smrděl jako kdyby ležel v nejakych vykalech a to tam byl pouze odpoledne . U vás je pes opravdu pravdu spokojený a my také🙂. Hezký den

 6. Paní Růžičková, Vy jste zkrátka úžasná! Náš tříletý labrador je v u Vás vždy nesmírně spokojen. Využíváme služeb tohoto psího hotelu docela často už druhým rokem, protože víme že náš miláček je v těch nejpovolanějších rukou. Mnohokrát díky paní Růžičková za ochotu hlídat naši neřízenou střelu a také za Váš profesionální přístup a peči!

 7. Psí hotel Poslušný pes
  Služby psího hotelu využíváme pravidelně většinou dvakrát ročně vždy na delší dobu – jarní prázdniny, letní dovolená. Spokojeni jsme jak my, tak naše fenka, která se od paní nechá v klidu s vrtěním ocasu od vrat odvést. Navíc vždy dostaneme alespoň pár fotek, ze kterých je vidět, že psík rozhodně nestrádá a naši nepřítomnost si vynahradí s novými psími parťáky. Díky menší kapacitě je o psíky dobře postaráno, jen je potřeba rezervovat si pobyt včas. Děkujeme a určitě se zase vrátím.

 8. Dobrý den, se službami hotelu jsme byli moc spokojeni. Bruno se vrátil evidentně spokojený a navíc po výcviku i vyklidněný. Při předání jsem si měl možnost prohlédnout zázemí, kde se bude pejsek pohybovat a spát, vše vypadalo příjemně a útulně, příště opět vím kam se obrátit na hlídání. Děkujeme.

 9. Měla jsem zde na hlídání již několikrát našeho kavalíra Baddyho, byla jsem velmi spokojená jak s komunikací paní Růžičkové, tak i s jejím rozumným přístupem ke psům a k jejich chovu. Mohu vřele doporučit a za vše velké díky!

 10. Hodina vychovy našeho psa byla opravdu pro nás maximálně užitečná. Individuální, v prostředí, kde se pohybujeme denně, jsme se mohli poradit s někým, kdo ví o čem mluví. Odnesli jsme si mnoho cenných rad, tipů a domácích úkolu na kterých začínáme pracovat a určitě budeme s paní Ruzickovou dále v kontaktu.

 11. Byla s Vámi příjemna domluva, na čem jsme se dohodli, to platilo a zachránila jste mě, když se nám zpozdilo letadlo, ze jste mi Peruna pohlidala o den déle.

 12. Byla jsem moc spokojená a vaším hotelem, ale hlavně byl spojený i Vincent. Zatím za mne jste nejlepší psí hotel. A že už jsme jich prošli dost, protože mám psy pořád. Krásné je, že s nimi jezdíte i na výlety a podáváte zprávy, jak se tam ti naši mazlíčkové mají. Moc za všechno děkuji a doufám, že nás zase příští rok vezmete. Všude vás doporučuji. Děkuji ještě jednou a přeji hezký víkend. Marie Halaxová👍😍

 13. Vždy když přijedeme před barák k paní Růžičkové, tak moje fenka vyskočí z auta a běží dovnitř za plot. Ani se nerozloučí potvora jedna 😀. Tudíž nemám strach, že bez mé přítomnosti strádá. Když odjíždí, tak v autě pár set metrů naříká, až si říkám, jestli tam není radši než se mnou. Snad ne. Fotky o pobytu jsou samozřejmostí. Doporučuji.

 14. Velký dík paní Martině za skvělé služby. Začali jsme nezbytným výcvikem – psi pod vedením dítěte. Super. Nyní využíváme službu hlídání psa (s dovýchovou :o) ). Odjet na dovolenou a nechat psa doma bylo velké dilema. Co známe „poslušného psa“, víme, že Zoe nedáváme do úschovny, ale posíláme na tábor a všichni se vracíme spokojeni s pěknými novými zážitky :o).

 15. Moc děkujeme za dnešní perfektní trénink naší Wendy. Otevřela jste nám oči, jak se psy zacházet. Byli jsme moc spokojeni a už se těšíme na příště. S vaší pomocí se nám určitě podaří vychovat poslušného psa děkuji

 16. Jeste jednou velke diky za skvele hlidani nasi Belly! Nejen na posilanych fotkach a videu z doby hlidani, ale i po navratu domu byla Bella moc spokojena a mnohem poslusnejsi. Individualne poskytnute rady od pani Ruzickove byly vysoce profesionalni a k nezaplaceni. Urcite prijdeme zase!

 17. Moc děkujeme, že jste nám pohlídali našeho pejska Foxe. Posílali jste nám fotky a videa, ze kterých bylo jasné, že se Foxík má dobře, že dostává vše, co potřebuje a má rád – vodní hrátky, házení míčku, hraní s jinými pejsků. Náš Foxík se vrátil spokojený. Byl u Vás už dvakrát a jiné místo jsme podruhé nehledali. Je totiž jasné, že máte opravdu rádi pejsky a umíte se o ně starat. Takže příště, až budeme muset Foxe nechat pohlídat, dáme ho na “psí tábor” k Vám. Děkujeme Vám za Vaši péči, Srbovi

 18. Dobrý den, moc děkujeme za hlídání bichona Bena, vždy jsme moc spokojeni. Jsme moc rádi, že je vždy o něj dobře postaráno a velkou radost máme také z fotek a videí, které nám posíláte. Ben je vždy jako vyměněný, naprosto klidný a poslušný. Opět vaše služby rádi využijeme.

 19. Hezký den paní Růžičková, jsem moc spokojená s vaší službou pejskovi, pobyt u vás ráda využijí i příště.

 20. Dobrý den,
  dekujeme za hlídání našeho 13.ti leteho pejska, který je už hluchý a slepý. Přesto si paní Růžičková s nim poradila a nám se domu vrátil úplně spokojený pejsek, v pohode a dobre náladě. Následující dny doma prospal. Měl totiž na hlídání bohatý celodenní program 🙂. Dekujeme a příště zase radi využijeme.
  Roubíčkovi

 21. Děkujeme za hlídání naší fenky Schaggy. Hlídání jsme zde využili poprvé a už máme domluvené další termíny. Zasílání pravidelných videí, co pejsek dělá je skvělý nápad. Bylo vidět, že si pobyt užívá a že je v dobrých a profesionálních rukou. Zároveň chceme začít využívat i služeb pravidelného výcviku. Moc děkujeme Koníčkovi

 22. Dobry den! Bony je jak vymeneny pejsek, zvladame to skvele! Je moc sikovny a nam to jde taky, furt se snazime.
  Pomohla jste nam opravdu moc. Neverili jsme, ze je mozne jeste neco zmenit a mysleli jsme si, ze jsme ztraceni.
  Vase rady nam moc pomohli a od te doby funguje podle nich. Moc si vazime vasi pomoci a dekujeme! Dominika Pappova

 23. Spolupráce s paní Růžičkovou je velmi profesionální. Na začátku výcviku si dá práci nejdříve s poznáním povahy psa a zhodnotí jaký zvolit přístup, aby komunikace byla co nejjednodušší a pes jí respektoval a vnímal.. Ovšem nejvíc jsem byla spokojena s přístupem ke mně, kdy mi bylo vysvětleno kdy a kde dělám chybu,aniž bych měla pocit, že jsem úplně marná. Ukázala mi pro mě přijatelnou cestu, aby během výcviku byl spokojený nejen pes,ale i já a nechodila domů z procházek vyřízená a v beznaději.

 24. Chtěli bychom moc poděkovat za hlídání naší psí slečny Perly. Hlídání jsme využili poprvé a ne naposledy. Pravidelné foto a video – super. Bylo vidět jak je po celou dobu spokojená a pobyt si užívá. Moc díky Martina Pýchová

 25. Ráda bych poděkovala paní Růžičkové za hlídání našeho pejska Silase. Pravidelný fotoreport i videoreport byl samozřejmostí. A podle posílané dokumentace bylo vidět, že si svůj pobyt užívá. Jejích služeb jsme využili poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Ještě jednou Vám moc děkujeme.

 26. Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Růžičkové za hlídání našeho výmarského ohaře Apolla. Tuto možnost jsme využili již opakovaně a Apollo byl spokojen. Pravidelné info, jak se mu vede, foto, pozitivní přístup, co víc si přát. Už máme domluvený další termín.

 27. Díky paní Růžičkové máme pro našeho Artíka místo, kde může strávit pár dnů bez nás a my víme, že je o něj postaráno. Video zprávy z průběhu pobytu chodí pravidelně, Arti se vrací vždy poslušnejší a klidnější. Dostáváme i rady s sebou. Děkujeme a jistě znovu přijedeme.

 28. Moc děkuji. Westík Indy vypadal spokojeně. Paní Růžičková naučila pejska žrát granule a prohloubila jeho psí poslušnost. Máme domluveno další hlídání. Jana V.

 29. Rada by som aj touto cestou poďakovala za opateru nášho bígla. Doteraz ho strážila iba chovateľka, u ktorej sa narodil. Pretože to tentoraz nebolo možné a mali sme dlhodobo naplánovanú 14-dňovú dovolenku, hľadala som prijateľnú alternatívu. Predstava, že by mal strávil dva týždne v nejakom vydlaždičkovanom zamrežovanom boxe, ma strašila aj vo sne. Veľmi mi odľahlo, keď som našla kontakt na pani Růžičkovú, a ešte viac, keď sme k nej psíka doviezli. Veľmi príjemné privítanie, pekné prostredie … okamžite som si bola istá, že náš chlpáč bude spokojný (a my tiež). Počas dovolenky nás o tom presvedčili aj fotky, na ktorých bolo vidieť, že sa cíti ako doma. Služby pani Růžičkovej radi využijeme aj v budúcnosti, je to skvelý pocit, že sa máme na koho obrátiť. A pretože má náš ušatý chlpáč k poslušnému psovi ešte ďaleko, uvažujeme aj o sobotných kurzoch.

 30. Radi bychom jeste jednou podekovali a doporucili pani Ruzickovou, jako skvele misto kde pejsci mohou spokojene stravit dobu nasi nepritomnosti. Je to rodinne prostredi kde je videt laska ke zviratum. Samozrejmosti je foto pres komunikator. Baxik u vas stravil prima cas!!! Monika J.

 31. Ubytovaví služby psů paní Martinyy Růžičkové využívám opakovaně. Moji dva psi sem přicházejí v absolutní pohodě a odcházejí ve výborné kondici. Pravidlem je zasílání fotografií a zpráv. Mohu vřele doporučit.
  Paní Růžičkovou znám jako výbornou cvičitelku a psycholožku psích povah.
  Markéta Zieglerová

 32. Dobrý den,ráda bych touto cestou poděkovala paní Růžičkové za hlídání naší Dusty.
  Vše proběhlo v naprosté pohodě a podle fotek a chování,si Dusty dovolenou užila a byla spokojená.Doporučuji. Marta a Dusty

 33. Hledala jsem ubytování pro našeho labradora docela na poslední chvíli a jsem ráda, že jsem našla paní Růžičkovou. Tommy byl spokojený a dovolenou si užíval 🙂 doporučuji.

 34. Dobrý den,
  ráda bych touto cestou poděkovala za laskavý přístup při hlídání našeho štěněte. Nortynka je vůči lidem dosti nedůvěřivá, přesto si ji očividně dokázala paní Růžičková získat, když jsme odjížděli, tak se s ní dokonce šla rozloučit a do auta se moc nehrnula 🙂 Podle fotek si pobyt užívala. Děkujeme a určitě využijeme znovu. Přejeme hodně spokojených klientů. P.Štěpánová

 35. Dobrý den, ještě jednou bych chtěla poděkovat za hlídání a ubytování Koudyho. Vše proběhlo v pohodě. Podle fotek, které paní Růžičková poslala bylo vidět, že se má Koudy spokojeně a že mu snad vůbec nechybíme :-). Všem vřele doporučuji. Určitě znovu zavoláme.

 36. Paní Ruzičkové bych tady ještě jednou chtěla moc pěkně poděkovat za ten čas který s námi ( psem a paničkou ) úspěšně strávila! I když jsem nepotřebovala moc velkou pomoc, přesto jsme právě kvůli těm maličkostím které nás ještě obtižovaly, teď hodně úspěšní a zase se ukázalo že ne pes se potřebuje cvičit, ale hlavně paníček/ka 😂!

 37. Ráda bych se připojila s kladným hodnocením a s díkem paní Růžičkové, která se úžasně stará o naší Eli na cvičáku, ale hlavně během „socializačních“ vycházek. Mám pocit, že kdyby neměla tolik starostí získat prostory pro cvičák, určitě bych využila jejích vycházkových služeb daleko víc. Jsem ráda, že jsem měla možnost se s paní Růžičkovou seznámit a že je nám nápomocná s naším prvním psem v rodině.

 38. Děkuji paní Růžičkové za pohlídání a výcvik mého 11měsíčního borderáka Ferdy!
  Dozvěděl jsem se v čem bych měl být při výchově důslednější a hned na tom začal pracovat a ejhle začíná to fungovat! 🙂
  Takže ještě jednou díky a určitě zas rádi dorazíme!

 39. Vřele doporučujeme a děkujeme za hlídání i za super vedení výcviku 🙂
  Máme černou, hyperaktivní vlčandu a paní Růžičková nám ukázala jak na to. Když ji vezeme na hlídání už tuší a letí z kufru auta 🙂

  S pozdravem Kašovi a Kormouš

 40. Využíváme hlídání a ubytování a jsme spokojeni. Je super mít možnost pobytu na zahradě a pak přespávání uvnitř. Pejsci jsou zde v pohodě, mají svůj prostor a vycházky. Takže se rádi vracíme.

 41. Moc děkuji paní Růžičkové za hotel a hlídání pro našeho stafíka Montyho. Sama jednoho má, tak ví, co toto láskyplné plemeno obnáší. Posílala mi pravidelné fotky a reporty, chodili na procházky a měl možnost volného pohybu na zahrádce. Monty si každopádně nestěžoval 🙂
  Martině určitě znovu zavoláme. Příště možná i s intenzivním kurzem výcviku.
  Děkujeme!

 42. Martina to se psy opravdu umí. Je až neuvěřitelné, jak se pod jejím vedením mění. Velmi nám pomohli soukromé hodiny i cvičení ve skupině, kdy se náš pes učí chovat k ostatním psům.

 43. Paní Růžičkové bychom chtěli moc poděkovat za hlídání naší Rachel. Nám tato služba párkrát pomohla a Rachel byla vždy spokojená. Když budeme zase potřebovat, určitě se znova obrátíme sem. Děkujeme

 44. Chtěla bych moc poděkovat paní Růžičkové za hlídání Corry. Vše proběhlo bez problémů, i když jsem zapomněla doma pelíšek. Corry byla viditelně spokojená i poslušnější 🙂 I já jsem dostala pár rad od odbornice 🙂 Těšíme se na příště. Nejen na hlídání, které určitě rády využijeme, ale i na výcvik.

 45. Musím vám za sebe i za Maxíka moc poděkovat, jak při výcviku tak při hlídání. Na cvičení se oba těšíme moc nás to tam baví. Když se na něco ohledně výchovy zeptám, pokaždé dostanu dobré rady které jako začátečník uvítám. Hotel pro psy, hlídání Maxíka je naprosto skvělé pokaždé bez problémů, domluva super, kousek od domova, Maxík začne blaznit když se blížíme k hotýlku a to mluví za vše 🙂
  Ještě jednou děkujeme Maxík s páníčkem

 46. Líbí se mi Váš přístup k pejskům i pejskařům. Příjemně a trpělivě nám vysvětlujete, jak máme postupovat v různých situacích a při cvičení. Náš problém je, jak se s Vašimi radami popereme.Vás Mini poslechne a jde u nohy, se mnou se to asi nikdy nenaučí. Na cvičení jezdíme rády, vždyť už procházíme 4. sérií a jsme tam skoro inventář.Mini má problém se psy větších plemen, ale to je bohužel otázka poptávky, kterou ani jedna z nás neovlivní.Teď hárala, tak jsme nechodily, v prosinci asi cvičení nebude, tak ji musím trénovat doma, abychom si na příštím cvičení neudělaly ostudu.
  Zdraví Věra Toulcová

 47. Nejenom na hlídání, ale i na zábavu a udržování kondice jsme si pořídili štěně. Velmi brzo jsem zjistil, že bez řádného výcviku mu nebudu rozumět a nebudu na něj stačit. Požádal jsem našeho zvěrolékaře o tip na cvičitele. Ten mi doporučil paní Růžičkovou. Začal jsem pravidelně chodit na její kurzy a chodím na ně již několik roků. Vždy se na ně těším. Neznám člověka, který by to s jakýmkoliv pejskem uměl lépe než paní Růžičková, která je vždy ochotná Vám poradit a pomoci s jakýmkoliv psím problémem. Vřele doporučuji.

 48. O paní Růžičkové jsem se dozvěděla od kamarádky, když jsem se jí svěřila, že máme doma psí divošku a nevíme si s ní rady. Nějak jsme si vzájemně s novým členem domácnosti- naším pejskem- neporozuměli, nechápali se, a rozhodně nebyla chyba jen na straně pejska, ba naopak.
  Kamarádce jsem za kontakt na kurzy paní Růžičkové velmi vděčná a ještě více samotné paní Martině (Růžičkové), protože nám nesmírně pomohla a stále pomáhá. Díky ní už dokážeme s naším pejskem lépe komunikovat, více si vzájemně rozumíme a i když je před námi ještě dlouhá cesta, víme, že tato cesta je ta správná. Vyhovuje nám přístup, vedení hodin, dostáváme cenné rady a vážíme si také vstřícnosti paní Martiny, která vždy ochotně poradí, předvede v praxi, případně se s ní domluvíme na individuální hodině, kde ja na vše více prostoru a času.
  Za cca rok, kdy docházíme na „psí setkání“ s paní Martinou, jsou všichni členové naší rodiny, včetně pejska, výrazně spokojenější (začátky byly opravdu poměrně náročné) a soužití s naším pejskem nám přináší spoustu hezkých chvil, což je v podstatě cíl našeho snažení.
  Ještě jednou velký dík paní Martině.
  Novotní

 49. Milá paní Martino,
  jmenuji se Gerry a jsou mi necelé čtyři měsíce. Když mi moje panička říkala, že půjdu do školy Poslušného psa nevěděl jsem, co to je. Doufal jsem, že to bude něco dobrého k jídlu a docela to vyšlo. Moc jsem sice nerozuměl, co se ode mne chce, ale stejně jsem dostal spoustu dobrůtek z paniččina pytlíčku. A to se mi moc líbilo. V jste mne také chválila a to mám hodně rád. Nedala jste sice pokoj, dokud jsem vše neudělal (kdybych věděl co, udělal bych to dříve), ale táta Charlie, který do této školy už chodil, mi říkal, že se to musí. Hned mi ale pošeptal, že Vás sice ne, ale paničku stejně vždycky nějak oblafne. Nevím sice, co to je, ale asi je to něco, co se také musím naučit.

  Táta mi říkal , že my si musíme umět vše dobře promyslet a správně se rozhodnout. Byli jsme sice vyšlechtěni v Čechách (asi že jsme se tady narodili), ale naším pra-pra-praotcem byl hudsonský saňový pes Leif. Měl v sobě krev prapředků, kteří byli pomocníky zlatokopů během zlaté horečky na Yukonu a kteří byli mezi psy, kteří zachránili obyvatele Nome, když tam v roce 1925 vypukla epidemie záškrtu, kdy špatné povětrnostní podmínky neumožnily dopravu séra z Anchorage dopravu lodí nebo letadlem. Proto je přivezla štafeta psích spřežení. Balto, vůdčí pes prvního spřežení, které dorazilo do cíle, se stal prý národním hrdinou, v newyorském Central Parku mu postavili sochu. Taky bych chtěl být takový statečný a šikovný.

  Táta mi říkal, že do školy chodil rád. Líbil se mu Váš přístup (a taky že jste měla vždycky tolik dobrůtek!). Měl pocit, že jste kámoška, i když přísná, a to je prý pro nás čechohoráky moc důležité – tak to musím také prozkoumat. Možná nám trochu déle trvá, než si vše promyslíme, ale nakonec to zvládneme. Třeba teď se s paničkou učím, že nesmím honit srnky – táta vždycky poslechne, tak raději poslechnu taky. Kdo ví, jestli by mi také ty srnky daly mňamičku, kdybych utíkal za nimi, místo k paničce. Ta mi ji dá vždycky. No a poslouchat se táta učil ve škole Poslušný pes. Proto na „cvičák“ budu taky chodit. Zima a sníh mi nevadí, mám ji v genech.

  Tak se moc se těším, co zase zajímavého, paní Martino, vymyslíte. Táta říkal, že prima byla nějaká kladina nebo tunel, aby byla pořádná legrace. Také prý skákal přes překážky, i když nechápal, proč se má zase hnedka vracet. Ale to prý ještě nesmím.

  Tak přeji hodně haf haf víkend a počítejte se mnou.
  Český horský pes (štěndo) Gerry

 50. Jsem moc spokojená na hodinách výcviku.Vždy dokážete poradit jak na pejska, jak ho vhodně motivovat, jak předvídat a předcházet konfliktům mezi pejsky a hlavně vychováváte i majitele psů což není zrovna jednoduché.Za mě mohu jen doporučit Vaše výcvikové hodiny všem kdo se snaží porozumět jejich čtyřnohým miláčkům a chce s nimi pracovat.Děkuji

 51. Když jsem si před časem pořídila fenku jezevčíka a začala jsem navštěvovat cvičák, vyzkoušela jsem několik trenérů, než jsem se dostala až k paní Martině, kde teprve začala Elinka (i já) dělat pokroky. Nepoužívám žádné fyzické násilí nebo tresty a přesto pejsek poslouchá a je spokojený, stačí jen správná motivace. Výcvikové kurzy u paní Martiny mohu každému jen vřele doporučit.

 52. Díky paní Martině je nám naše divoška Zoe zase milou společnicí a ne problémem. Cvičák, dobré rady a občasné návštěvy v místě bydliště za účelem řešení konkrétních problémů je ideální kombinací pro pochopení a zvládání psa. ,paní Martina nás neodradila, naopak podpořila v tom, aby téměř 30kg fenku cvičila téměř 30kg dcera. A hned napoprvé dokázala, že ví o čem mluví a jak na to. A nejen za to smekáme a přikádáme velký dík. S obdivem a respektem

 53. Ráda bych pochválila paní Martinu za její pomoc při zvládání našeho krakena.Vážně nám hodně pomohla v začátcích a pomahá nám projít pubertou.V mnoha věcech nám pomohla se vyrovnat s realitou,poradila a povzbudila.Dále bych vážně strašně moc poděkovala za hlídání.Lilly odchází spokojená,unavená,klidná a moc ráda ,,tetu“ vždy vidí,což je pro mne důkaz,že je s ní zacházeno opravdu tak,jak si představuji a má být zacházeno.Děkujeme za to,že děláte naše soužití s krakenem jednodušší. Kateřina Krištof

 54. Dobrý den,
  s hlídáním Lorda jsem byl velmi spokojen. Byl mu omožněn volný pohyb po zahradě a byl několikrát denně venčen i mimo zahradu. 2x denně byl krmen a byla mu vařena i rýže v kombinaci s konzervou. Vzhledem k tomu, že měl alergické onemocnění byla mu i potírána roztokem léku kůže na hrudníku a bříšku. Dokonce před předáním, poněvadž se znečistil blátem, byl i vykoupán.
  I v budoucnu možnost hlídání u paní Růžičkové v Újezdu nad Lesy využiji.
  Hrabovský J.

 55. Ráda bych paní Růžičkové poděkovala za hlídání našeho psa. Hlídání jsme potřebovali již několikrát a vždy proběhlo zcela bez problémů. Není problém zapomenuté krmení, vodítko ani pelech :-). Se vším si poradí. Pes se vždy vrací spokojený a máme jistotu, že byl v rukou odbornice, která psům rozumí.
  Děkujeme

 56. ,,Dobry den,
  chtela bych moc podekovat Martine a Robertovi za hlidani mych pejsku.
  Cestuji a vzdycky se obratim na Martinu protoze vim ze jednani bude rychle a operativni, i v pripadech kdy potrebuji pejsky nechat na hlidani dalsi den.
  Ocenuji, ze se da domluvit na tom aby pro pejsky prijeli autem nebo je privezli zpatky a taky vzdycky mam klid a vim ze pejsci dostanou leky vcas, pokud dodje krmivo neni to problem, dokonce jsem dozvedela o dalsim.
  Co se tyce nejdulezitejsiho pokladu (a to pejsku) tak na to jak maji ruzne temperamenty vzdycky jsou po hlidani vesele, stastne a syti 🙂
  Podle fotek ktere obcas Martina posle je videt ze se maji fakt spokojene.
  Pani Martinu znam neco pres dva roky ale jejich rodine sve pejsky sveruji dele (uz asi 4 roky), starala se o ne v Praze.
  Opravdu je videt, ze psy miluji, psam rozumi a taky vzdycky poradi kdyby neco nevedel panicek.

  Velice dekuji,
  Ekaterina,,

  I would really much thank Martina and Robert for taking excellent care of my dogs.
  Everything is very nice from technical side (the time you agreed on meeting/providing medicine and making sure dog gets it) to personal approach which is sometimes even more important.
  My dogs love spending tome with Martina. For how homesick I think dogs can get – mine are really missing home but days away from me are like a nice vacation for them.

 57. Moc ráda bych touto cestou poděkovala paní Martině za skvělé vedení výcvikových kurzů, za vše, co nás naučila, za všechny rady, které nám dala a i za hlídání! Jste báječní a doporučuji kudy chodím ;-).
  Přejeme vám SPOUSTU spokojených pejsků i páníčků!!!!

 58. Chceme moc poděkovat za profesionální vedení výcviku a individuální přístup a trpělivost. Dokonce i náš malý tvrdohlavec jezevčí si nechal říct, takže už víme lépe, jak něj…. 🙂
  Za Matýska děkujeme.
  Sadleková

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*